O nás

VM elektro s.r.o. je český výrobce svítidel s tradicí od roku 1991. V Machové u Zlína vyrábíme svítidla pro kancelářské a obchodní prostory, průmyslové výrobní i skladové haly a pouliční osvětlení. Dalším obsáhlým sortimentem jsou svítidla pro čisté prostory a sportovní areály. Náš výrobní program začal výrobou svítidel s konvenčními zdroji, jako jsou zářivkové trubice a výbojky, který stále pokračuje a jsme tak schopni stále dodávat i tato svítidla.


Hlavním zaměřením je však sériová výroba LED svítidel, která je kompletně realizována u nás na Moravě a to za použití komponent pouze od renomovaných výrobců, jakými je například finský výrobce LED driverů Helvar nebo světoznámý výrobce LED čipů Samsung.


Naše kovovýroba disponuje jak moderními tvářecími stroji na plech i hliníkové profily tak i vlastní lakovnou a díky tomu jsme schopni zajistit kvalitu výrobků od materiálu až po povrchovou úpravu.

Vyškolené a dlouholeté pracovnice elektrodílny, zase zajišťují stálou kvalitu při osazování a zapojování svítidel do funkčních celků a následném testování všech bezpečnostních i funkčních parametrů.


Našim zákazníkům také nabízíme kompletní servis zakázkové výroby atypických svítidel, podle požadovaných parametrů a to i pro malé série.


Mezi služby podpory našich obchodních partnerů patří odborná technická podpora, včetně zpracování světelně technických výpočtů pro projekty.